KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12213068
nr 1221 3068
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Motiv från Söder, Stockholm. Signerad, numrerad 322/360, daterad -76. Motivet: 69x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:47:39
2/12 21:33:06
500 kr
3/12 18:42:39
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén